Eko sklad seznam kurilnih naprav na pelete

 

Seznam kurilnih naprav za centralno ogrevanje stanovanjske stavbe na pelete in avtomatskim polnjenjem goriva, skladno s standardom SIST EN 303-5:

  • izkoristek kurilne naprave pri nazivni toplotni moči mora biti večji ali enak 90 %,
  • vrednost emisij prašnih delcev mora biti manjša od 40 mg/m3,
  • vrednost emisij ogljikovega monoksida pa manjša od 400 mg/m3

Kurilne naprave na pelete morajo imeti prigrajen vodni toplotni zbiralnik s prostornino najmanj 20 litrov na kW nazivne toplotne moči naprave. Vodnega toplotnega zbiralnika ni potrebno prigraditi napravi takrat, ko kurilna naprava dosega vrednosti emisij snovi v zrak skladno z zahtevami javnega poziva tudi pri najmanjši nastavljivi moči kurilne naprave (nižja ali enaka 30 % nazivne moči), določene po standardu SIST EN 303-5.

Preverite informativni seznam kurilnih naprav na pelete, ki so upravičene do Eko sklad subvencije:

 

ProizvajalecModelNazivna moč kWIzkoristek %Emisija CO [mg/m?]Emisija prašnih delcev [mg/m?]Velikost zalogovnika [l]
ProizvajalecModelNazivna moč kWIzkoristek %Emisija CO [mg/m?]Emisija prašnih delcev [mg/m?]Velikost zalogovnika [l]
ALMARDREI ZINNEN 1012,091,829,014,0ni obvezen
ALMARDREI ZINNEN 2020,092,924,013,0ni obvezen
ALMARDREI ZINNEN 3030,092,624,013,0ni obvezen
ALMARDREI ZINNEN 4545,094,485,017,0ni obvezen
ALMARDREI ZINNEN 6060,093,7118,018,0ni obvezen
ATMOSD 14 P14,090,3169,09,0ni obvezen
ATMOSD 15 P15,090,4180,07,0ni obvezen
ATMOSD 20 P21,691,1172,07,0432
ATMOSD 21 P19,590,3131,09,0ni obvezen
ATMOSD 25 P24,090,2124,011,0ni obvezen
ATMOSD 30 P30,092,477,09,0ni obvezen
ATMOSD 31 P30,090,184,020,0ni obvezen
ATMOSD 45 P45,092,583,09,0ni obvezen
ATTACKPELLET 30 AUTOMATIC PLUS30,090,619,014,0ni obvezen
BENEKOVBENEKOV R1513,091,4135,010,0260
BENEKOVBENEKOV R2524,092,7222,020,0480
BENEKOVBENEKOV R5044,092,396,010,0880
BIODOMBIODOM 2123,091,632,020,0ni obvezen
BIODOMBIODOM - LC 2525,090,468,716,0ni obvezen
BIODOMBIODOM 2730,090,211,213,8ni obvezen
BIODOMBIODOM 27 C530,891,99,014,3ni obvezen
BIODOMBIODOM 27 C5 VALTER30,891,99,014,3ni obvezen
BIODOMBIODOM 27 E30,891,99,014,3ni obvezen
BIODOMBIODOM 27 E/L30,891,99,014,3ni obvezen
BIODOMBIODOM 27 MODEL 201030,090,211,213,8ni obvezen
BIODOMBIODOM 27 MODEL 2010G30,090,211,213,8ni obvezen
BIODOMBIODOM 3330,891,99,014,3ni obvezen
BIODOMBIODOM BD 27A26,590,824,010,0ni obvezen
BIOTECHPZ 8 RL14,593,6128,62,0290
BIOTECHPZ 25 RL25,094,213,18,0ni obvezen
BIOTECHPZ 35 RL35,092,461,98,5ni obvezen
BIOTECHPZ 65 RL64,993,480,014,1ni obvezen
BIOTECHPZ 100 RL99,994,854,011,0ni obvezen
BIOTECHTOP LIGHT9,292,074,020,0ni obvezen
BIOTECHTOP LIGHT M14,993,028,018,0ni obvezen
BIOTECHTOP LIGHT M (MBW)14,993,028,018,0ni obvezen
BIOTECHTOP LIGHT ZERO 1010,895,942,015,6ni obvezen
BIOTECHTOP LIGHT ZERO 1516,594,233,018,0ni obvezen
BIOTECHTOP LIGHT ZERO 2218,594,928,09,8ni obvezen
CENTROMETALEKO-CK P + Cm Pelet-set 6060,090,888,026,01200
CENTROMETALEKO-CK P + Cm Pelet-set 7070,090,888,026,01400
CENTROMETALEKO-CK P + Cm Pelet-set 9090,090,888,026,01800
CENTROMETALEKO-CK(B) P + Cm Pelet-set 1414,090,1160,017,0280
CENTROMETALEKO-CK(B) P + Cm Pelet-set 2020,090,1160,017,0400
CENTROMETALEKO-CK(B) P + Cm Pelet-set 2525,090,3141,020,0500
CENTROMETALEKO-CK(B) P + Cm Pelet-set 3030,090,3141,020,0600
CENTROMETALEKO-CK(B) P + Cm Pelet-set 3535,090,4235,023,0ni obvezen
CENTROMETALEKO-CK(B) P + Cm Pelet-set 4040,090,4235,023,0ni obvezen
CENTROMETALEKO-CK(B) P + Cm Pelet-set 5050,090,4235,023,0ni obvezen
CENTROMETALEKO-CKS P UNIT 140140,091,024,014,0ni obvezen
CENTROMETALEKO-CKS P UNIT 180180,091,525,58,5ni obvezen
CENTROMETALEKO-CKS P UNIT 230230,091,525,58,5ni obvezen
CENTROMETALEKO-CKS P UNIT 280280,091,927,03,0ni obvezen
CENTROMETALEKO-CKS P UNIT 320320,092,527,03,0ni obvezen
CENTROMETALEKO-CKS P UNIT 430430,092,527,03,0ni obvezen
CENTROMETALEKO-CKS P UNIT 560560,093,127,03,0ni obvezen
CENTROMETALPELTEC - LAMBDA 1212,090,485,020,0ni obvezen
CENTROMETALPELTEC - LAMBDA 1818,090,482,514,0ni obvezen
CENTROMETALPELTEC - LAMBDA 2424,090,380,08,0ni obvezen
CENTROMETALPELTEC - LAMBDA 3636,090,458,013,0ni obvezen
CENTROMETALPELTEC - LAMBDA 4848,090,536,018,0ni obvezen
CENTROMETALPELTEC 1212,090,485,020,0ni obvezen
CENTROMETALPELTEC 1818,090,282,514,0ni obvezen
CENTROMETALPELTEC 2424,090,380,08,0ni obvezen
CENTROMETALPELTEC 3636,090,866,514,0ni obvezen
CENTROMETALPELTEC 4848,091,253,020,0ni obvezen
COLADOMUSFIRE C1515,096,0107,417,7ni obvezen
COLADOMUSFIRE C1717,095,7101,717,3ni obvezen
COLADOMUSFIRE C2020,095,192,816,8ni obvezen
COLADOMUSFIRE C2423,294,583,316,2ni obvezen
COLADOMUSFIRE C2525,294,633,117,8ni obvezen
COLADOMUSFIRE C2929,094,544,417,6ni obvezen
COLADOMUSFIRE C3232,094,353,317,4ni obvezen
COLADOMUSFIRE C3534,494,260,417,2ni obvezen
COLADOMUSFIRE C3838,391,377,717,8ni obvezen
COOLWEX(COMBI) OPP-W 2525,091,368,010,0ni obvezen
COOLWEX(COMBI) OPP-W 25 PLUS25,091,368,010,0ni obvezen
COOLWEX(COMBI) OPP-W 3535,091,461,010,0ni obvezen
COOLWEX(COMBI) OPP-W 35 PLUS35,091,461,010,0ni obvezen
COOLWEX(COMBI) OPP-W 5047,091,454,010,0ni obvezen
COOLWEX(COMBI) OPP-W 50 PLUS47,091,454,010,0ni obvezen
CTCECOFLEX 1515,092,0210,023,0300
ECO ENGINEERING 2050EASYPELL 1616,093,166,025,0ni obvezen
ECO ENGINEERING 2050EASYPELL 2020,093,658,024,0ni obvezen
ECO ENGINEERING 2050EASYPELL 2525,094,347,022,0ni obvezen
ECO ENGINEERING 2050EASYPELL 3232,095,232,020,0ni obvezen
ECOWARMECOFIRE 20PE+20,090,2202,016,7400
EDERPELLEVENT M15 ECON/SPIRO/VACU14,994,649,021,0ni obvezen
EDERPELLEVENT M22 ECON/SPIRO/VACU22,095,138,518,5ni obvezen
EDERPELLEVENT M30 ECON/SPIRO/VACU29,895,528,016,0ni obvezen
EDILKAMINBASIC18,092,7124,928,9360
EDILKAMINBASIC PLUS18,090,4231,029,0ni obvezen
EDILKAMINBERING10,890,4103,020,0216
EDILKAMINBERING PLUS13,290,144,016,0264
EDILKAMINDALLAS14,690,298,019,0292
EDILKAMINOTTAWA25,091,7333,026,1500
EDILKAMINPELLGREEN 1213,290,144,016,0264
EDILKAMINPELLGREEN 1514,690,298,019,0292
EDILKAMINPELLGREEN 1818,090,4231,029,0ni obvezen
EDILKAMINCALGARY24,091,9156,012,2ni obvezen
EDILKAMINATLANTA32,891,2115,026,9ni obvezen
EDILKAMINORLANDO32,891,2115,026,9ni obvezen
EDILKAMINTERMIKA 1213,290,144,016,0264
EDILKAMINTERMIKA 1514,690,298,019,0292
EDILKAMINTERMIKA 1818,090,4231,029,0ni obvezen
EDILKAMINTERMIKA 2424,590,744,016,3ni obvezen
EDILKAMINTERMIKA 2828,690,425,017,5ni obvezen
EKOLINE KOVANEKOLINE 2020,091,835,014,0ni obvezen
EKOLINE KOVANEKOLINE 3535,090,7101,014,0ni obvezen
EKOLINE KOVANEKOLINE 4543,092,6243,011,0ni obvezen
ELEKTROSERVIS HRIBARKDP28 + ECOM28,090,1106,036,0ni obvezen
ERAGON GROUPERAGON - EUROTHERM EK-2525,090,2107,512,0ni obvezen
ERAGON GROUPERAGON - EUROTHERM EKB-2525,090,2107,512,0ni obvezen
ERAGON GROUPERAGON - KOB 25/1325,090,193,515,7ni obvezen
ERAGON GROUPERAGON - KOB 25/B/1325,090,193,515,7ni obvezen
ERAGON GROUPERAGON - SCHMITT 25 TKU25,090,397,516,0ni obvezen
ERAGON GROUPERAGON - VJTERM 2727,091,1125,723,5540
ERAGON GROUPERAGON HIT 3030,090,2137,917,3ni obvezen
ETAHACK 5049,591,714,08,0ni obvezen
ETAHACK 7070,092,59,09,5ni obvezen
ETAHACK 9095,093,34,011,0ni obvezen
ETAHACK 130140,091,77,012,0ni obvezen
ETAHACK 200220,091,13,07,0ni obvezen
ETAPC 2020,095,27,05,0ni obvezen
ETAPC 2525,095,27,05,0ni obvezen
ETAPC 3232,094,57,08,0ni obvezen
ETAPE-K 3232,094,224,04,0640
ETAPE-K 5049,093,520,018,0980
ETAPE-K 7070,094,224,04,01400
ETAPE-K 9095,093,25,016,01900
ETAPU 7 PELLETSUNIT7,793,413,09,0ni obvezen
ETAPU 11 PELLETSUNIT11,092,510,012,0ni obvezen
ETAPU 15 PELLETSUNIT14,993,56,014,0ni obvezen
ETIKSBIOMATIK 25 P25,091,1123,022,0ni obvezen
ETIKSBIOMATIK 35 P35,090,267,019,0ni obvezen
ETIKSBIOMATIK 50 P50,090,312,017,0ni obvezen
ETIKSBIOMATIK 75 P75,090,419,017,0ni obvezen
ETIKSBIOMATIK 100 P100,091,650,015,0ni obvezen
ETIKSBIOMATIK VHU 26/6 P24,090,2197,840,0480
ETIKSBIOMATIK VHU 26/7 P28,090,2197,840,0560
FENIXKDP 28 + FENIX 5/3028,090,2345,239,4ni obvezen
FRÖLINGP1 PELLET 77,094,34,016,2ni obvezen
FRÖLINGP1 PELLET 1010,094,517,017,4ni obvezen
FRÖLINGP1 PELLET 1515,094,717,012,7ni obvezen
FRÖLINGP1 PELLET 2020,095,015,014,0ni obvezen
FRÖLINGP4 PELLET 1515,090,958,018,0ni obvezen
FRÖLINGP4 PELLET 2020,090,958,018,0ni obvezen
FRÖLINGP4 PELLET 2525,093,840,016,0ni obvezen
FRÖLINGP4 PELLET 3232,093,840,016,0ni obvezen
FRÖLINGP4 PELLET 3838,292,670,014,0ni obvezen
FRÖLINGP4 PELLET 4848,092,439,015,0ni obvezen
FRÖLINGP4 PELLET 6058,192,07,017,0ni obvezen
FRÖLINGP4 PELLET 8080,093,28,018,0ni obvezen
FRÖLINGP4 PELLET 100100,094,38,018,0ni obvezen
FRÖLINGT4 2424,092,212,016,0480
FRÖLINGT4 3030,092,010,017,0600
FRÖLINGT4 4040,093,18,015,0800
FRÖLINGT4 5050,093,010,013,0ni obvezen
FRÖLINGT4 6060,094,16,614,4ni obvezen
FRÖLINGT4 7575,093,99,016,5ni obvezen
FRÖLINGT4 9090,093,811,418,6ni obvezen
FRÖLINGT4 100100,093,713,020,0ni obvezen
FRÖLINGT4 110110,093,713,020,0ni obvezen
FRÖLINGTX 150150,090,88,035,0ni obvezen
FRÖLINGTX 200199,092,17,025,0ni obvezen
FRÖLINGTX 250250,093,56,015,0ni obvezen
GORENJEECOLOGIC 3030,891,912,019,6ni obvezen
GORENJEECOLOGIC 30 PREMIUM30,891,912,019,6ni obvezen
GORENJEECOLOGIC 2323,091,632,020,0ni obvezen
GREENHEATBASIC 2020,091,835,014,0ni obvezen
GREENHEATBASIC 20 CLEAN20,091,835,014,0ni obvezen
GREENHEATBASIC 3535,090,7101,014,0ni obvezen
GREENHEATBASIC 35 CLEAN35,090,7101,014,0ni obvezen
GREENHEATBASIC 4543,092,6243,011,0ni obvezen
GREENHEATBASIC 45 CLEAN43,092,6243,011,0ni obvezen
GREENHEATECO +2025,092,371,018,0ni obvezen
GREENHEATECO +4040,090,43,025,0ni obvezen
GUNTAMATICBIOCOM 3030,091,63,04,0ni obvezen
GUNTAMATICBIOCOM 4040,090,655,016,0800
GUNTAMATICBIOCOM 10099,093,86,06,01980
GUNTAMATICBIOCOM 101101,093,86,06,02020
GUNTAMATICBIOSTAR W 1214,093,212,015,0ni obvezen
GUNTAMATICBIOSTAR W 1514,093,212,015,0ni obvezen
GUNTAMATICBIOSTAR W 2322,590,19,016,0ni obvezen
GUNTAMATICPOWERCHIP 20/3030,091,63,04,0ni obvezen
GUNTAMATICPOWERCHIP 10099,093,86,06,01980
GUNTAMATICPOWERCORN 7-3030,091,63,04,0ni obvezen
GUNTAMATICPOWERCORN 5049,592,777,013,0990
GUNTAMATICTHERM 57,591,551,014,0
GUNTAMATICTHERM 78,091,551,014,0ni obvezen
GUNTAMATICTHERM 1010,292,89,017,0ni obvezen
HARGASSNERAGROFIRE 3040,093,568,022,0800
HARGASSNERCLASSIC 99,593,464,025,0190
HARGASSNERCLASSIC 1212,093,668,016,0240
HARGASSNERCLASSIC 1414,093,668,016,0280
HARGASSNERCLASSIC 1515,093,668,016,0300
HARGASSNERCLASSIC 2222,091,980,022,0440
HARGASSNERCLASSIC 25 LAMBDA25,095,115,015,0ni obvezen
HARGASSNERCLASSIC 31 LAMBDA31,095,115,015,0ni obvezen
HARGASSNERCLASSIC 35 LAMBDA35,094,133,021,0ni obvezen
HARGASSNERCLASSIC 40 LAMBDA42,095,710,017,0ni obvezen
HARGASSNERCLASSIC 49 LAMBDA49,094,611,020,0ni obvezen
HARGASSNERCLASSIC 60 LAMBDA58,094,634,038,0ni obvezen
HARGASSNERHSV 99,594,265,025,0190
HARGASSNERHSV 1212,093,827,015,0240
HARGASSNERHSV 1414,992,86,010,0298
HARGASSNERHSV 1516,894,328,013,0336
HARGASSNERHSV 2222,094,040,015,0440
HARGASSNERWTH 150149,093,016,024,0ni obvezen
HARGASSNERWTH 200199,093,112,023,0ni obvezen
HARGASSNERHSV 80S/WTH 8085,091,122,035,01700
HARGASSNERHSV 100S/WTH 100109,093,617,019,02180
HARGASSNERHSV 100S/WTH 110102,093,617,019,02040
HDGHDG COMPACT 2526,092,0136,07,0ni obvezen
HDGHDG COMPACT 3535,090,7106,017,0ni obvezen
HDGHDG COMPACT 5050,091,89,020,0ni obvezen
HDGHDG COMPACT 6565,092,46,522,5ni obvezen
HDGHDG COMPACT 8080,092,94,025,0ni obvezen
HDGHDG COMPACT 100100,091,51,020,0ni obvezen
HDGHDG COMPACT 200190,090,121,028,0ni obvezen
HEFMASTER M - UNI 14 kW15,590,9121,025,7309
HEFMASTER M - UNI 25 kW27,492,896,013,1548
HEFMASTER M - UNI 30 kW32,492,738,010,3648
HERZFIREMATIC 3540,091,020,017,0800
HERZFIREMATIC 4548,095,231,011,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 6068,093,26,017,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 8080,094,613,013,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 10099,094,34,019,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 130143,092,23,010,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 149147,092,23,010,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 151155,091,83,011,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 180183,092,43,020,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 199199,091,13,017,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 201201,091,13,017,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 249256,092,84,015,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 251256,092,84,015,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 299299,091,25,017,0ni obvezen
HERZFIREMATIC 301301,091,25,017,0ni obvezen
HERZPELLETSTAR 1016,092,141,021,0ni obvezen
HERZPELLETSTAR 2020,093,025,013,0ni obvezen
HERZPELLETSTAR 3030,090,953,016,0ni obvezen
HERZPELLETSTAR 4545,093,014,019,0ni obvezen
HERZPELLETSTAR 6060,092,413,023,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (8)7,993,251,01,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (13)13,093,729,012,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (15)14,994,125,011,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (23)23,095,710,05,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (25)24,996,16,04,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (31)31,097,522,03,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (36)36,098,636,02,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (45)47,091,835,017,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (50)50,091,835,017,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (70)69,094,518,010,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (75)73,094,518,010,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (110)105,093,230,016,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (130)130,092,334,019,0ni obvezen
HOVALBIOLYT (140)145,091,826,015,02900
HOVALBIOLYT (150)149,091,826,015,02980
HOVALBIOLYT (160)156,091,826,015,03120
KOSTRZEWAMINI BIO 10 KW10,092,537,013,0200
KOSTRZEWAMINI BIO 20 KW20,092,533,011,0400
KOSTRZEWAMINI BIO LUXURY 10 KW10,092,537,013,0200
KOSTRZEWAMINI BIO LUXURY 20 KW20,092,533,011,0400
KOSTRZEWATWIN BIO 1614,090,758,015,0280
KOSTRZEWATWIN BIO 2421,090,3175,014,0420
KWBEASYFIRE EF2 88,094,98,010,0ni obvezen
KWBEASYFIRE EF2 1212,094,024,015,0ni obvezen
KWBEASYFIRE EF2 1515,094,024,015,0ni obvezen
KWBEASYFIRE EF2 2222,095,011,05,0ni obvezen
KWBEASYFIRE EF2 2525,095,011,05,0ni obvezen
KWBEASYFIRE EF2 3030,095,011,05,0ni obvezen
KWBEASYFIRE EF2 3534,995,77,010,0ni obvezen
KWBEASYFIRE 1 USP 1010,491,036,015,0ni obvezen
KWBEASYFIRE 1 USP 1515,092,511,024,0ni obvezen
KWBEASYFIRE 1 USP 2020,092,511,024,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 2020,093,613,014,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 3032,594,59,017,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 3030,094,410,017,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 4040,095,17,019,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 4545,095,09,019,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 5049,594,810,019,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 6060,094,614,018,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 6565,094,415,018,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 7069,594,317,018,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 8080,094,020,017,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 100100,094,015,017,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 100101,094,015,017,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 10099,094,016,017,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 108108,094,113,018,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE 120135,094,17,018,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE USV 2525,092,319,027,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE USV 3030,091,247,523,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE USV 4041,090,076,019,0820
KWBMULTIFIRE USV 5050,091,556,518,5ni obvezen
KWBMULTIFIRE USV 6060,091,556,518,5ni obvezen
KWBMULTIFIRE USV 8082,092,937,018,0ni obvezen
KWBMULTIFIRE USV 10099,092,05,019,01980
KWBPELLETFIRE PLUS 4040,095,17,019,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 4545,095,09,019,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 5049,594,810,019,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 5555,094,712,018,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 6565,094,415,018,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 7069,594,317,018,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 7575,094,118,017,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 8080,094,020,017,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 9595,094,017,017,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 100100,094,015,017,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 100101,094,015,017,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 10099,094,016,017,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 108108,094,113,018,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 118115,094,319,019,0ni obvezen
KWBPELLETFIRE PLUS 135135,094,119,019,0ni obvezen
KWBPOWERFIRE TDS 130130,091,95,027,0ni obvezen
KWBPOWERFIRE TDS 150150,091,520,018,0ni obvezen
KWBPOWERFIRE TDS 240245,093,35,023,0ni obvezen
KWBPOWERFIRE TDS 300300,092,914,017,0ni obvezen
LAFAT KOMERCSM ECO 15 SMART15,092,0115,07,5ni obvezen
LAFAT KOMERCSM ECO 20 SMART20,092,0112,08,9ni obvezen
LAFAT KOMERCSM ECO 25 COMPACT25,093,3126,18,5ni obvezen
LAFAT KOMERCSM ECO 25 SMART25,092,0130,08,9ni obvezen
LAFAT KOMERCSM ECO 30 SMART30,095,5135,09,0ni obvezen
LAFAT KOMERCSTILMETAL "SM ECO 30"30,093,3125,010,0ni obvezen
LAZARPELLET FOCUS 21 (brez lambda sonde)18,091,198,08,0ni obvezen
LAZARPELLET FOCUS 21 (z lambda sondo)18,091,497,013,0ni obvezen
LAZARSMART FIRE 1110,291,1106,020,0204
LAZARSMART FIRE 22 (brez lambda sonde)22,090,683,014,0ni obvezen
LAZARSMART FIRE 22 (z lambda sondo)22,090,1149,03,0ni obvezen
LAZARSMART FIRE 4135,091,4158,019,0700
LAZARSMART FIRE 6969,092,588,027,01380
LAZARSMART FIRE 8181,091,584,014,01620
NIBEPELLUX 10018,791,881,020,0ni obvezen
NORDICA EXTRAFLAMEHP 1515,290,088,514,4ni obvezen
NORDICA EXTRAFLAMEHP 2222,590,0139,219,7450
NORDICA EXTRAFLAMEHP 3031,091,576,214,5ni obvezen
NORDICA EXTRAFLAMELP 1414,091,583,018,0280
NORDICA EXTRAFLAMELP 2021,094,651,020,0420
NORDICA EXTRAFLAMELP 3031,192,091,83,5ni obvezen
OPOPBLACKSTAR 108,591,283,030,0170
OPOPBLACKSTAR 10 COMFORT10,893,3180,030,0ni obvezen
OPOPBLACKSTAR 2016,092,556,010,0ni obvezen
OPOPBLACKSTAR 20 COMFORT13,493,437,010,0ni obvezen
OPOPBLACKSTAR 3025,692,397,020,0512
OPOPBLACKSTAR 30 COMFORT23,794,795,010,0ni obvezen
OPOPBLACKSTAR 4039,892,5112,030,0796
OPOPBLACKSTAR 40 COMFORT48,291,4156,010,0ni obvezen
OPOPBLACKSTAR 100105,090,470,020,0ni obvezen
OPOPBLACKSTAR 200196,095,642,020,0ni obvezen
OPOPWOODY 6053,991,6114,020,01078
OPOPWOODY 8074,593,4158,020,01490
ORCA(COMBI) OPP-W 2525,091,368,010,0ni obvezen
ORCA(COMBI) OPP-W 25 PLUS25,091,368,010,0ni obvezen
ORCA(COMBI) OPP-W 3535,091,461,010,0ni obvezen
ORCA(COMBI) OPP-W 35 PLUS35,091,461,010,0ni obvezen
ORCA(COMBI) OPP-W 5047,091,454,010,0ni obvezen
ORCA(COMBI) OPP-W 50 PLUS47,091,454,010,0ni obvezen
PALAZZETTICT PRO 24T20,094,6168,112,0400
PALAZZETTICT PRO 28T25,093,9158,914,5500
PALAZZETTICT PRO 35T32,093,1145,818,2640
PALAZZETTITERMOEASY 1815,094,574,88,7ni obvezen
PALAZZETTITERMOEASY 2421,990,7103,113,4ni obvezen
PERHOFERPK-V1514,991,914,05,0298
PERHOFERPK-V3034,092,443,029,0ni obvezen
PETRIČPP 27 A26,990,824,010,0ni obvezen
PILREMAGPILREMAG KOMBU 25 P25,090,2192,838,7ni obvezen
PIROTIMTN-E2/S32,090,2274,230,9ni obvezen
PUROSBIOMAX 2220,094,6168,212,0400
PUROSBIOMAX 2725,093,9158,914,5500
PUROSBIOMAX 3532,093,1145,818,2640
RADIJATOR INŽENJERINGBIOLUX UNI 2019,890,264,812,8ni obvezen
RADIJATOR INŽENJERINGBIOMAX 23.123,892,2154,820,4ni obvezen
RADIJATOR INŽENJERINGBIOMAX 3530,092,1237,116,3ni obvezen
RADIJATOR INŽENJERINGCOMPACT 20.122,090,275,611,7ni obvezen
RADIJATOR INŽENJERINGECO COMFORT 2525,392,065,213,1ni obvezen
RAVELLIHR EVO 24 TOUCH24,494,267,715,3ni obvezen
RAVELLIINTEGRA 2828,194,162,028,9ni obvezen
REDCOMPACT 1818,193,8178,030,9362
REDCOMPACT 2424,590,2124,024,5490
ROYALRT 1815,094,574,88,7ni obvezen
ROYALRT 2421,990,7103,113,4ni obvezen
ROYALCPR 28T25,093,9158,914,5500
ROYALCPR 35T32,093,1145,818,2640
SELTRONOPTIMA PKO25B7527,090,291,315,3ni obvezen
SELTRONOPTIMA PKO25B13527,090,291,315,3ni obvezen
SOLARFOCUSOCTOPLUS 109,994,070,016,0ni obvezen
SOLARFOCUSOCTOPLUS 1514,992,540,019,0ni obvezen
SOLARFOCUSPELLETTOP 1514,994,629,017,0ni obvezen
SOLARFOCUSPELLETTOP 2525,094,66,019,0ni obvezen
SOLARFOCUSPELLETTOP 3535,094,710,020,0ni obvezen
SOLARFOCUSPELLETTOP 4544,994,612,028,0ni obvezen
SOLARFOCUSPELLETTOP 4949,094,58,520,0ni obvezen
SOLARFOCUSPELLETTOP 7070,094,37,020,0ni obvezen
STROJOP 10 - 60 - 400 s peletnim gorilnikom STROJ - 9/29 x 258,091,4161,932,0760
VTZ 400 l že vgrajen
STROJOPTE 10 - 30 - 400 s peletnim gorilnikom STROJ - 9/2929,091,4161,932,0180
VTZ 400 l že vgrajen
STROJOPTE 10 - 40 - 550 s peletnim gorilnikom
STROJ - 27
27,291,6170,037,0VTZ 550 l že vgrajen
STROJP 10 - 30 s peletnim gorilnikom STROJ - 2727,291,6170,037,0544
STROJSOPTE 10 - 30 - 400 s peletnim gorilnikom STROJ - 9/2929,091,4161,932,0180
VTZ 400 l že vgrajen
STROJSOPTE 10 - 40 - 550 s peletnim gorilnikom STROJ - 2727,291,6170,037,0VTZ 550 l že vgrajen
STROJSOPTTE 10 - 30 - 400 s peletnim gorilnikom STROJ - 9/2929,091,4161,932,0180
VTZ 400 l že vgrajen
STROJSTPE 10 - 30 - 400 s peletnim gorilnikom STROJ - 9/2929,091,4161,932,0180
VTZ 400 l že vgrajen
STROJSTPE 10 - 40 - 550 s peletnim gorilnikom
STROJ - 27
27,291,6170,037,0VTZ 550 l že vgrajen
STROJTPE 10 - 30 - 400 s peletnim gorilnikom STROJ - 9/2929,091,4161,932,0180
VTZ 400 l že vgrajen
STROJTPE 10 - 40 - 500 s peletnim gorilnikom STROJ - 9/2929,091,4161,932,080
VTZ 400 l že vgrajen
TERMOMONTTOBY 3031,790,0302,817,7ni obvezen
THERMOFLUXPELLING 25 ECO25,091,368,010,0ni obvezen
THERMOFLUXPELLING 35 ECO35,091,461,010,0ni obvezen
THERMOFLUXPELLING 50 ECO47,091,454,010,0ni obvezen
THERMOROSSICOMPACT 18 CLASS 515,892,373,018,3316
THERMOROSSICOMPACT 2525,090,0115,014,0500
THERMOROSSICOMPACT 32 CLASS 529,492,168,318,7ni obvezen
THERMOROSSICOMPACT MATIC 3226,590,086,118,4ni obvezen
THERMOROSSICOMPACT MATIC 5043,790,1203,028,8ni obvezen
TOPLINGBT 20 COMPACT25,090,754,017,0ni obvezen
TOPLINGBT 2525,090,754,017,0ni obvezen
TOPLINGBT 25 COMPACT PETROL25,090,754,017,0ni obvezen
TOPLINGBTC 2525,090,754,017,0ni obvezen
UNICALPELLEXIA 3431,490,084,013,0628
UNICALPELLEXIA 4539,890,1132,014,0796
VALHERDKP 2020,093,050,017,8ni obvezen
VALHERDKP 2525,091,067,020,0ni obvezen
VALHERDKP 3030,090,485,08,0ni obvezen
VALHERDKP 3535,091,253,011,0ni obvezen
VALHERDKP 4040,090,855,011,0ni obvezen
VALHERPK 2020,094,143,019,0ni obvezen
VALHERPK 3030,093,076,714,0ni obvezen
VALHERPK 5050,091,387,513,0ni obvezen
VALHERSTP 25-3028,090,2198,414,8ni obvezen
VALTISPELETKA 2525,092,034,223,6ni obvezen
VALTISPELLSON CLASSIC25,092,034,223,6ni obvezen
VALTISPELLSON X110,090,266,322,0ni obvezen
VALTISPELLSON X325,091,751,016,2ni obvezen
VÄRMEBARONENPELLMAX CU20,091,083,019,0400
VÄRMEBARONENPELLMAX UB20,091,083,019,0400
VÄRMEBARONENPELLMAX VX20,091,083,019,0400
VIESSMANNVITOLIGNO 300-C 1818,094,726,08,0ni obvezen
VIESSMANNVITOLIGNO 300-C 2424,094,82,05,0ni obvezen
VIESSMANNVITOLIGNO 300-C 3232,094,97,010,0ni obvezen
VIESSMANNVITOLIGNO 300-C 4040,095,013,017,0ni obvezen
VIESSMANNVITOLIGNO 300-C 4848,095,116,020,0ni obvezen
VIESSMANNVITOLIGNO 300-P-1212,093,915,018,0ni obvezen
VIESSMANNVITOLIGNO 300-P-1818,094,321,017,5ni obvezen
VIESSMANNVITOLIGNO 300-P-2424,094,727,017,0ni obvezen
VIESSMANNVITOLIGNO 300-P-3232,094,325,521,0ni obvezen
VIESSMANNVITOLIGNO 300-P-4040,094,325,521,0ni obvezen
VIESSMANNVITOLIGNO 300-P-4848,093,924,025,0ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN 100
(Exklusiv, Exklusiv-S, Premium, Klassik)
9,993,243,09,0ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN 102
(Klassik, Premium, Exklusiv)
9,994,439,09,0ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN 150
(Exklusiv, Exklusiv-S, Premium, Klassik)
15,092,715,010,0ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN 152
(Klassik, Premium, Exklusiv)
15,093,825,012,0ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN 210
(Exklusiv, Exklusiv-S, Premium, Klassik)
21,092,830,06,0ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN 212
(Klassik, Premium, Exklusiv)
21,093,929,511,5ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN 260
(Exklusiv, Exklusiv-S, Premium, Klassik)
25,992,945,08,0ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN 262
(Klassik, Premium, Exklusiv)
25,993,934,011,0ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN XL 35035,091,228,012,0ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN XL 45045,090,629,512,0ni obvezen
WINDHAGERBIOWIN XL 60060,090,131,012,0ni obvezen
WINDHAGERVARIOWIN 120
(Exklusiv, Exklusiv-S, Direkt)
12,091,433,011,0ni obvezen
WINDHAGERVARIOWIN 60
(Exklusiv, Exklusiv-S, Direkt)
6,090,428,014,0ni obvezen
WVTERMC 28 PELET25,091,022,922,0ni obvezen
WVTERMEKO PELET20,090,669,029,2ni obvezen
WVTERMPELET STAR20,091,09,319,8ni obvezen
ZAKLAD SLUSARSKI GRENEG PELLET 1010,091,3216,014,0200
ZAKLAD SLUSARSKI GRENEG PELLET 1515,090,9115,014,0ni obvezen
ZAKLAD SLUSARSKI GRENEG PELLET 2525,090,4201,017,0ni obvezen
ZAKLAD SLUSARSKI GRENEG PELLET 4040,091,0163,019,0ni obvezen
ZAKLAD SLUSARSKI GRENEG-MULTIFUEL 2727,090,033,09,0ni obvezen
ZAKLAD SLUSARSKI GRENEG-MULTIFUEL 4040,092,840,019,0ni obvezen
ZAKLAD SLUSARSKI GRENEG-MULTIFUEL 6060,091,954,517,0ni obvezen
ZAKLAD SLUSARSKI GRENEG-MULTIFUEL 8075,090,969,015,0ni obvezen
ZAKLAD SLUSARSKI GRENEG-MULTIFUEL 100100,091,289,516,0ni obvezen
ZAKLAD SLUSARSKI GRENEG-MULTIFUEL 150150,091,5110,017,0ni obvezen
 

 

 

Preverite informativni seznam kombiniranih kurilnih naprav (peleti + polena), ki so upravičene do Eko sklad subvencije:

ProizvajalecModelNazivna moč Kw (Peleti)Izkoristek %Nazivna moč Kw (Polena)Izkoristek %Velikost polnilne posode [l]Velikost zalogovnika [l]
ProizvajalecModelKw (Peleti)%Kw (Polena)%Kurišče [l]Zalogovnik [l]
ATTACKATTACK WOOD&PELLET 2530,090,425,090,51601920
EDERKOMBIPELL 22/15 DNEVNI ZAL./SPIRO/VACU17,092,122,093,6921210
ETATWIN 2020,092,020,092,91501800
ETATWIN 2626,091,530,093,41501800
FRÖLINGSP DUAL 1515,693,615,692,61451740
FRÖLINGSP DUAL 2222,093,522,092,01451740
FRÖLINGSP DUAL 2825,093,425,092,01451740
FRÖLINGSP DUAL 3434,094,334,091,01902280
FRÖLINGSP DUAL 4038,094,340,090,91902280
HERZPELLETFIRE 20/2020,092,920,092,31501800
HERZPELLETFIRE 30/3030,092,630,090,41501800
HERZPELLETFIRE 40/3030,092,640,090,21502200
SHTTHERMODUAL TDA 25/33cm25,091,729,090,61301595
SHTTHERMODUAL TDA 25/50cm25,091,725,090,51752100
SHTTHERMODUAL TDA 30/50cm30,091,130,090,41752100
SHTTHERMODUAL TDA 35/50cm35,091,135,090,41752100
SHTTHERMODUAL TDA 40/50cm38,090,640,090,11752200
SOLARFOCUSTHERMINATOR II - 2222,093,527,092,41451740
SOLARFOCUSTHERMINATOR II - 4040,094,340,093,81862232
STROJSTROJ OPTE 10-40/LAMBDA-UP 2027,291,620,093,21201440
VALHERUPX-3P29,093,227,091,31251500
 

 

 

eko sklad seznam toplotnih črpalk zrak voda 2015 seznam kurilnih naprav na polena 2015 eko sklad seznam solarnih sistemov sse 2015
seznam kurilnih naprav na sekance 2015 eko sklad seznam vodni kamini na pelete 2015 eko sklad seznam toplotnih črpalk zemlja voda in voda voda 2015

 

  Koristne povezave:

  Več o pogojih razpisa:

 

  Svetujemo

  • Če imate v letošnjem letu namen investirati v vgradnjo kotla na pelete, vam priporočamo, da se vloga za nepovratna sredstva čim prej odda, saj se vloge obdelujejo po vrstnem redu prispetja. Tako boste čim prej v čakalni vrsti pri subvencioniranju, obenem pa se izognete možnosti, da bi jih zamudili, saj lahko hitro poidejo. Za samo izvedbo naložbe pa imate potem čas 6 mesecev od dneva, ko vam EKO sklad izda odločbo.
    Za oddajo vloge je potreben veljaven predračun ustreznega izvajalca – potrebujete ugodno ponudbo?
    Z veseljem vam pomagamo tudi pri pripravi vloge za Eko sklad. Pošljite povpraševanje!

 

  

Ime in Priimek *

E-mail naslov *

Telefonska številka *

Vaše sporočilo